אודות

מי אנחנו

מה זה TALKIT?

קורסים דיגיטליים מבית קריוקי טוקי, אותם ניתן ללמוד באופן עצמאי, בבית, מתי שמתאים לך.

יש לנו גם ערוץ יוטיוב שנקרא Talkit Academy, בו אנו מעלות סרטונים בנושאים שונים הקשורים לעולמות הסטוריטלינג והאימפרוביזציה. הנה, לינק לערוץ ממש פה!

הקורסים נוגעים ברבדים שונים של הצגה עצמית, סטוריטלינג, פרזנטטיביות, דיבור מול קהל ועוד. אבל הדגש האמיתי הוא על החוויה שבהצגה – איך להפוך את הדיבור אל קהל (או מצלמה) לחוויה כיפית ומרגשת, להזדמנות להתפתחות אישית. הכלים שלנו מבוססים על משחקיות, אימפרוביזציה וסטוריטלינג.

נעים מאוד,

קריוקי טוקי, עסק חברתי שנוסד בפברואר 2018 במטרה לעזור לאנשים (ובפרט לנשים ונערות) להפוך פחד במה להתרגשות. אנחנו מאמינות שהיכולת להציג את עצמך חשובה ביותר במאה ה-21, ודיבור מול קהל יכול להיות חוויה מעצימה ובונה. החזון שלנו הוא לראות יותר נשים ונערות בקדמת הבמה, משמיעות את קולן.

הצוות

Nofar Drukman

נופר דרוקמן

מייסדת שותפה

מנחת האירועים והסדנאות שלנו היא גם יזמת ומייקרית חברתית, אקטיביסטית, מרצה ומנטורית ליזמים ואנשים שרוצים להפוך לגירסה הטובה יותר של עצמם.

IMG_6721-3.jpg

שירי שלום

מייסדת שותפה

מנהלת המותג והשיווק שלנו היא גם סטוריטלרית שהופכת כל הופעה עצמית לחגיגה אישית, מלווה תהליכי סיפור לקריירה למחפשי עבודה ועצמאיים.

selfie.jpeg

עדי טאובר

מנהלת תפעול וצוות

פמיניסטית, אופורטוניסטית, אקטיביסטית, בשלניסטית. מאתגרת אנשים למחייתה, וחולשת על העולם שמאחורי הקלעים.

.jpeg

דדי כהן

פתוח קסמים ומוצר

נודד בקביעות בין עולמות המוצר והחדשנות לבין עולמות החינוך וההדרכה. מעצב מוביל במשרד מבקר המדינה, ומייסד Damm Good Slides להנגשת כלים ושיטות עבודה במצגות, חשיבה יצירתית, עיצוב ומוצר. מרצה ומנטור בקהילת יזמות הנוער בישראל. איש טוב, מעצב דברים, בן של אופה, אמא לחתולה, נושם כשצריך.

lusi.jpg

לוס אוריה מיטלמן

רכזת "סטורי-טוקי"

שחקנית מילדות, פרופרמרית וחיית–במה, יזמית סדרתית, פעילה חברתית, מנחת סדנאות וקורסים של תנועה ומיינדפולנס. מתמחה בתחומי מדיה, כתיבה, עריכה והפקה.

.jpeg

שני קדם

מנחה ורכזת EnglishTalkie

מנחה, מורה ואמנית רב תחומית בנשמה. מלמדת בתיכון חשיבה יצירתית וחיובית, אוהבת חיות, וחיות במה!

pp.jpg

עומרי אירם

מנחה ואחראי חדשנות

אקספרמנטלי ואוהב אתגרים, איש חינוך בנשמה, מאוהב באימפרוביזציה, מוקף באנשים מדהימים!